Rynek mieszkaniowy
1 vote, 5.00 avg. rating (90% score)

deweloper (11)Nigdy nie budowano tak wiele mieszkań jak obecnie – ten swoisty boom mieszkaniowy związany jest z coraz większym zapotrzebowaniem na coraz to nowe lokale mieszkaniowe. Dotyczy to zwłaszcza dużych miast i aglomeracji miejskich, które przyciągają coraz więcej młodych ludzi. Budownictwo i związany z nim rynek kwitnie zatem tak, jak jeszcze nigdy wcześniej.

Mieszkania, które się dziś buduje to nie tylko znane z poprzednich lat bloki z podobnymi do siebie lokalami mieszkaniowymi. Coraz większą uwagę zwraca się bowiem na to, jak się mieszka. Architekci chętnie adoptują stare fabryki czy inne lokale użytkowe na mieszkania o niepowtarzalnym klimacie. Bardzo popularne są na przykład tak zwane lofty, które chętnie wybierane są zwłaszcza przez artystów oraz młodych ludzi. Wiążą się jednak zazwyczaj także z dużymi kosztami zakupu lub wynajmu, są to bowiem lokale dość nietypowe oraz designerskie.

Mieszkań – niezależnie od rodzaju i typu – buduje się jednak naprawdę dużo nic nie zapowiada, by miało się to wkrótce zmienić.

Podobne wpisy o architekturze i budownictwie:

Author:

Related Post

Slowa kluczowe: redox extreme efekty, Fotoprzekaźnik przeciwsobny Sick, baront schody, busy do danii szamotuły, standy eliptyczne cena druku, szycie firan kędzierzyn, endoskop laryngologiczny sinutronic, geodeta głogów cennik, ra nails lakier hybrydowy, certyfikat flange fitter, durobet ceny
wynajem igłofiltrów elastycznych, Umywalka Simas Evolution 90x50cm EVO12, słupy granitowe : Borowskie Kopalnie Granitu, Umywalka Simas Flow 88x50cm FL02, geodeta Chełmża, Miska stojąca WC Catalano Zero 55 1VP5500, Umywalka narożna Simas Arcade, tanie taxi ketrzyn, Umywalka Simas Arcade 105x56cm AR874, Miska wisząca Catalano Zero 45 1VSV45N00
top