Nieruchomości Hiszpania
1 vote, 5.00 avg. rating (90% score)

Nieruchomosci Hiszpania (2)W Hiszpanii jest wiele nieruchomości na sprzedaż i to co jest najciekawsze, to fakt, że jeżeli chodzi o ceny, to nie są one wygórowane względem na przykład naszych polskich cen.
Dla przykładu:
Apartament 65m2 w Torrevieja kosztuje 77 tys. euro, mamy wtedy dostęp do komunitarnego basenu, sauny, apartament jest umeblowany i wyposażony w podstawowe sprzęty. Do tego mamy zaledwie 300m do morza, co jest naprawdę pozytywnym aspektem.
Jeżeli interesuje nas coś lepszego to również mamy i takie oferty, których cena zamyka się nawet w 400 tysiącach euro.
Nieruchomości Hiszpania charakteryzują się tym, że kojarzą się nam z luksusem i wiecznymi wakacjami, a do tego nie zapłacimy za nie dużo więcej niż gdybyśmy chcieli kupić dom w Polsce.
Oczywiście, tam te wszystkie mieszkania czy domy są mniejsze, ale myślę, że jeżeli planujemy kupić jakąś posiadłość w takim kraju, to nie potrzebna nam jest nieruchomość o wielkich wymiarach tak jak to dzieje się w Polsce. Chociaż nawet w Polsce już odchodzi się od tych wielkich domów, każdy woli mały domek parterowy.

Podobne wpisy o architekturze i budownictwie:

Author:

Related Post

Slowa kluczowe: księgowość wspólnoty Rawa Mazowiecka, Szamba Betonowe Piaseczno, szkiełkowanie kraków, wałki pa66, balayage fryzjer kraków, onlynails cennik, Szybkoschnąca Lakierobejca do wnętrz zastosowanie, tanie taxi legnica, Szamba Betonowe Lesko, bcaa katowice sklep, docieplenie granulatem Radom
Amplituner AV Yamaha RX-A750, Umywalka Simas Evolution 53x45cm EVO15, N25 opalanie natryskowe, geodeta Chełmża, słupy granitowe : Borowskie Kopalnie Granitu, wynajem igłofiltrów elastycznych, Vetrex Radom okna, Dochodzenie odszkodowań górniczych Konin, Tanie meble ogrodowe jak technorattan hitem na polskim rynku, taśmy transportujące Primacon
top